Комунальний заклад

ім.О.І.Стовби"

Кам'янської міської ради

Девіз школи:

"Шукаємо шлях до дитячих сердець..."

Кількість класів - 24;

Кількість учнів - 627;

Профіль закладу - Універсальний.

Майбутнє - це не те, до чого ми рухаємось, а те,

що ми створюємо спочатку розумом і волею,

а потім діями.

СЗШ №20 ім. О.І. Стовби під керівництвом директора Гончарук Ірини Юріївни виступає осередком відродження нації, виховання в молоді почуття патріотизму та національної свідомості й гідності, загальнолюдських цінностей, працює над зміцненням інтелектуального та культурного потенціалу нової України.

Вивчення національного органічно поєднується з установкою на патріотичне виховання шляхом створення умов для виховання громадянина-патріота України, підготовленого до життя, з високою національною свідомістю. Школа є базовим закладом міста з героїко-патріотичного виховання.

У дослідно-експериментальній роботі впроваджуємо соціальне проектування, формуємо у дітей та учнівської молоді соціально-ціннісні орієнтири, соціальну ментальність, виховуємо громадян, які здатні побудувати громадянське суспільство.

Школа співпрацює з Дніпропетровським університетом імені Альфреда Нобеля.

НАША ІСТОРІЯ

1936 р. - школа прийняла перших учнів

1938 р. - школа стала 10-річною

1943 р. - відновлення роботи школи після визволення міста від німецько-фашистських загарбників

1973 р. - вступили в дію новий корпус на 36 класів і 1500 учнів, їдальня, спортивна та актова зали, бібліотека, плавальний басейн, теплиця. СШ №20 - найкрупніша за площею школа міста

1983 р. - на базі школи створені спортивні класи

1988 р. - школі присвоєно ім'я Олександра Івановича Стовби

1989 р. - відкриття шкільного музею Бойової Слави

1989 р. - на подвір'ї школи встановлено бюст Героя Радянського Союзу О. Стовби

1994 р. - створення медичного та музично-естетичного класів

2012 р. - СЗШ №20 - у складі освітнього округу "Профорбіта".

2013 р. - СЗШ №20 - експериментальний майданчик в експерименті "Педагогічна майстерня впровадження здоров'язбережувальних технологій"

2014 р. - заклад бере участь в обласному експерименті, спрямованому на розвиток аксіосфери особистості

2015 р. - в закладі впроваджено проект "Інтелект України"

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ!

2014 р. - презентація досвіду роботи закладу на міжнародній виставці "Інноватика в сучасній освіті" - диплом лауреата

2015 р. - презентація досвіду роботи закладу на міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти" - нагороджені дипломом лауреата

2015 р. - досвід роботи закладу ввійшов до каталогу "Лідери освіти"

2015 р. - переможці обласної виставки "Здобутки освітян Дніпропетровщини"

2015 р. - за вагомий внесок у розвиток освітньої галузі міста педагогічний колектив нагороджений подякою міського голови

2017 р. - СЗШ №20 ім.О.І.Стовби прийняла участь у міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2017" та отримала диплом з срібною медаллю

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Блог керівника
Гончарук Ірина Юріївна
8 черв. 2016
Виживає не сильніший і не розумніший, а той, хто краще реагує на зміни, що відбуваються. Гордон Драйден

12 жовт. 2018
Команди показали себе активними гравцями, грали дружно і злагоджено. У результаті напруженої боротьби перемогу вибороли підлітки.
10 жовт. 2018
В СЗШ № 20 було проведено «Всесвітній день психічного здоров’я». Дітям була запропонована психологічна гра «Веселка настрою».
28 вер. 2018
Учні 3-В класу (класовод Ціпко О.Я.) привітали працівників шкільної бібліотеки –філії № 8 та № 2.
22 вер. 2018
Ми пам’ятаємо подвиг українських партизан, які своїми героїчними вчинками наблизили перемогу у ІІ Світовій війні.
14 вер. 2018
14 вересня на стадіоні «Промінь» учні СЗШ № 20 приймали участь у змаганнях з перетягування канату з нагоди святкування Дня Міста ! Святкову церемонію відкривав мер міста .
3 вер. 2018
Адміністрація ЗЗСО № 20 ім. О.І. Стовби інформує, що 03.09.2018 у закладі відбулися святкові заходи в оновленому форматі.