Звіт про проведенні спортивно-масові заходи серед учнів Баглійського району на базі СЗШ № 20, з нагоди відзначення Дню вшанування учасників бойових дій

У відповідності з розпорядження УОіН Дніпродзержинської міської ради та  відповідно до Наказу по школі «Про проведення з 15.01.15р. по 15.02.15 р. місячника військово-патріотичної роботи присвяченого Дню вшанування учасників бойових дій , з метою активізації героїко-патріотичного виховання молоді, гідного вшанування мужності , самовідданості, вірності  військовому  обов’язку  воїнів-інтернаціоналістів, призваних до лав Радянської Армії з  України на протязі з 04.02.2015р. до 06.02.2015р.  на базі СЗШ № 20 були проведенні наступні спортивні заходи та визначенні переможці:

1.  04.02.15 р. у  приміщенні спортивної зали школи відбулися змагання з віськово-спортивного багатоборства на Кубок міської громадської організації «Союз ветеранів Афганістану» серед учнів 9-11-х класів СЗШ № 19,20,37,42.

Переможцем  у командному заліку стала збірна команда - СЗШ № 20.

2.  05.02.15 р. у приміщенні спортивної зали школи був  проведений  турнір з міні-футболу на Кубок міської громадської організації «Союз ветеранів Афганістану»  серед учнів 9-11-х класів  СЗШ № 19,20,37,42.

Переможцем  у командному заліку стала збірна команда  - СЗШ № 42.

3.  06.02.15 р. на базі СЗШ № 20 були проведенні змагання з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки на Кубок міської громадської організації «Союз ветеранів Афганістану» серед учнів 10-11-х класів СЗШ № 19,20,37,42.

Переможцем  у командному заліку стала збірна команда  - СЗШ № 19.

Змагання були проведенні на достатньому професійному рівні, при цьому було охоплено   понад 60 учнів старшої школи.

Дані заходи дали змогу  перевірити  фізичні якості , отриманні теоретичні знання та практичні навички з предмету «Захист Вітчизни», забезпечили гуртування молоді , залучення до здорового способу життя широкого кола учнів.

Порушень заходів безпеки під час змагань та травмувань  не було.

Заступник директора школи з військово-патричної роботи

підполковник      _____________ С.М.Лоза