2 квіт. 2018

День дитячої книги

Міжнародний день дитячої книги маленькі учні СЗШ № 20 ім. О.І.Стовби відзначали по – дорослому!
15 бер. 2018

Семінар педагогів організаторів

У СЗШ №20 ім.О.І.Стовби відбувся семінар-практикум педагогів – організаторів на тему: «Багатовекторність Концепції національно-патріотичного виховання учнівської молоді як фактор формування національної самосвідомості, морально-духовних цінностей, громадянської активності зростаючого покоління»
17 лют. 2018

Екскурсія до АВК

Учні відвідали Дніпропетровську шоколадну фабрику АВК та Музей Науки
14 лют. 2018

Відзначення 29-ої річниці виведення військ з Афганістану

"Афганістан прописаний у серці" - під такою назвою у школі №20 проведено урочисту зустріч з ветеранами війни в Афганістані.
13 лют. 2018

Змагання з гандболу між поколіннями

В спортзалі СШ № 20 минулої суботи пройшли дві незвичні спортивні зустрічі. В гандбольному шоу "Діти проти батьків" грали команди дітей і їхніх батьків, а вірніше матусі проти дочок, а татусі проти синів.
7 лют. 2018

Розвиток дитячої творчості

Учні 3-В класу провели пошукову роботу і зробили презентацію на тему "Годинники в нашому житті!
1 лют. 2018

Шкільний музей

З нагоди 29 річниці виведення радянських військ з Афганістану учні 4-А та 4-Б відвідали музей Бойової Слави та слухали про життя О.І.Стовби
24 січ. 2018

День Соборності України

З метою формування у молоді національної самосвідомості, активної громадянської позиції, виховання почуття національної гідності, враховуючи актуальність питання збереження України як єдиної, самостійної держави, 22 січня 2018 року проведено єдиний урок «Час історичного вибору», відповідні тематичні інформаційно - виховні години.
5 січ. 2018

Різдвяна зірка

Учні 5-А класу СЗШ №20 провели благодійну акцію - виступили з концертом у Територіальному відділенні Південного району.
29 груд. 2017

Екскурсія в Карпати

Під час зимових канікул учні СЗШ №20 здійснили незабутню подорож до міста Яремче (Карпати)