Зустріч педагогів СЗШ 20 з батьками майбутніх першокласників

2 лист. 2018
Наші друзі та соціальні партнери - ДНЗ № 23 - запросили адміністрацію та вчителів початкової школи на батьківські збори. І ось що про це пишуть.

"Вже сьогодні ми хвилюємось за те, як наші малята будуть почувати себе в школі: чи не надто важка програма, чи все встигають, чи цікаво їм... А в умовах реформи та впроваждення НУШ (концепція нової української школи) - тим більше. Величезна кількість питань і у батьків майбутніх першокласників. Тому ми запросили до дитячого садочку наших друзів - соціальних партнерів та колег - педагогів СЗШ №20 на зустріч з батьками майбутніх першокласників Смоляр О.В., заступник директора школи, розповіла батькам про програми, за якими навчаються діти, про їх особливості - дала загальну картину. Демченко М.А., вчитель, який впроваджує нову програму, зупинилась саме на НУШ та поділилась своїми досвідом та враженнями. Навіть "розшевелила" батьків та надихнула їх зануритися у процес та робити "як діти"
Зустріч була, на нашу думку, змістовную, цікавою та корисною!", - завідуюча ДНЗ № 23 Тетяна Рутковська.
А ми - у свою чергу - теж дуже раді такому співробітництву!