12 жовт. 2018

Осінь – щедра та яскрава пора!

Чудове осіннє свято відбулося в актовій залі. Казка на новий сучасний лад на основі вірша «Ходить гарбуз по городу» викликала приємні позитивні емоції у всіх присутніх.

Осінній ярмарок!

Щедра на врожай осінь! Природа подарувала нам у цьому році справжнє бабине літо: тепле, сонячне та лагідне!
12 жовт. 2018

У Кам’янському поліцейські зіграли у футбол зі школярами

Команди показали себе активними гравцями, грали дружно і злагоджено.
11 жовт. 2018

Свято Покрови пресвятої Богородиці щорічно відзначається 14 жовтня.

Напередодні цього великого християнського свята – 11.10.2018 – учні 5-А класу (класний керівник Солона О.В.) підготували змістовний та цікавий усний журнал.
10 жовт. 2018

У літературне турне завітав поет із Білої Церкви Андрій Кириченко

Завдяки літературній медіа-компанії Drumiyav напередодні Дня захисника України до Кам'янського завітав поет Андрій Кириченко.
10 жовт. 2018

Всесвітній день психічного здоров’я

В СЗШ № 20 було проведено «Всесвітній день психічного здоров’я». Дітям була запропонована психологічна гра «Веселка настрою».
8 жовт. 2018

Дні сталої енергії

В рамках тижня «Дні сталої енергії» з 08 по 12 жовтня в КЗ СЗШ № 20 ім.О.І.Стовби серед учнів школи та їх родин були проведені заходи, під час яких учасники ділилися досвідом, напрацюваннями та ідеями, які дозволяють заощаджувати енергетичні ресурси.
4 жовт. 2018

На честь Дня людини похилого віку

В територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Південного району м. Кам’янського відбувся концерт до Дня людини похилого віку за участю середньої загальноосвітньої школи № 20 ім.О.І.Стовби.
3 жовт. 2018

Чудова вітальна програма для ветеранів педагогічної праці

З нагоди дня людини похилого віку та напередодні Дня працівника освіти учні 4-А класу (класовод Ховрич Н.В.) підготували чудову вітальну програму для ветеранів педагогічної праці, які працюють або раніше трудилися в СЗШ № 20.
28 вер. 2018

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕКАРЯ!

Учні 3-В класу (класовод Ціпко О.Я.) привітали працівників шкільної бібліотеки –філії № 8 та № 2.