8 трав. 2018

Ми прагнемо кращого!

Шкільний парламент СЗШ№20 ім.О.І.Стовби, члени гуртку «Музейна справа» постійно опікуються благоустроєм пришкільного майданчика, на якому встановлено бюст одного з випускників школи 1974 року,який вписав яскраву сторінку в її історію.
7 трав. 2018

Покладання квітів до меморіалу

На військовому меморіалі кладовища Соцміста поклали квіти до могил загиблих воїнів та вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.
5 трав. 2018

У школі відбулося тренування з евакуації

5 травня 2018р було відпрацьовано норматив евакуації з приміщення школи
25 квіт. 2018

Військово-патріотична гра "Сокіл"("Джура")

25 квітня 2018р. у м. Кам'янському пройшов перший етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")
2 квіт. 2018

День дитячої книги

Міжнародний день дитячої книги маленькі учні СЗШ № 20 ім. О.І.Стовби відзначали по – дорослому!
15 бер. 2018

Семінар педагогів організаторів

У СЗШ №20 ім.О.І.Стовби відбувся семінар-практикум педагогів – організаторів на тему: «Багатовекторність Концепції національно-патріотичного виховання учнівської молоді як фактор формування національної самосвідомості, морально-духовних цінностей, громадянської активності зростаючого покоління»
17 лют. 2018

Екскурсія до АВК

Учні відвідали Дніпропетровську шоколадну фабрику АВК та Музей Науки
14 лют. 2018

Відзначення 29-ої річниці виведення військ з Афганістану

"Афганістан прописаний у серці" - під такою назвою у школі №20 проведено урочисту зустріч з ветеранами війни в Афганістані.
13 лют. 2018

Змагання з гандболу між поколіннями

В спортзалі СШ № 20 минулої суботи пройшли дві незвичні спортивні зустрічі. В гандбольному шоу "Діти проти батьків" грали команди дітей і їхніх батьків, а вірніше матусі проти дочок, а татусі проти синів.
7 лют. 2018

Розвиток дитячої творчості

Учні 3-В класу провели пошукову роботу і зробили презентацію на тему "Годинники в нашому житті!