1 лют. 2018

Шкільний музей

З нагоди 29 річниці виведення радянських військ з Афганістану учні 4-А та 4-Б відвідали музей Бойової Слави та слухали про життя О.І.Стовби
24 січ. 2018

День Соборності України

З метою формування у молоді національної самосвідомості, активної громадянської позиції, виховання почуття національної гідності, враховуючи актуальність питання збереження України як єдиної, самостійної держави, 22 січня 2018 року проведено єдиний урок «Час історичного вибору», відповідні тематичні інформаційно - виховні години.
5 січ. 2018

Різдвяна зірка

Учні 5-А класу СЗШ №20 провели благодійну акцію - виступили з концертом у Територіальному відділенні Південного району.
29 груд. 2017

Екскурсія в Карпати

Під час зимових канікул учні СЗШ №20 здійснили незабутню подорож до міста Яремче (Карпати)
26 груд. 2017

Новорічні свята!

Для дітей початкої ланки школи №20 підготували шикарну виставу!
22 груд. 2017

Новорічне свято для дітей під опікою

Діти пільгової категорії відвідали новорічну виставу у Центрі позашкільної роботи та отримали солодкі подарунки.
13 груд. 2017

Благодійна акція

«Промінь добра» - під таким гаслом пройшла благодійна акція допомоги територіальному центру у СЗШ №20 ім.О.І.Стовби.
8 груд. 2017

Тиждень права

У закладі був проведений тиждень права, в рамках якого відбулися: єдиний урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини; засідання євроклубу «Обрій» «Досвід європейської спільноти з питань реалізації прав людини»; виступи лекційної групи учнів 9-11 класів на правову тематику для учнів 7-8 кл.; правовий всеобуч «Мої права та обов’язки» для учнів 4-6 класів; ділова гра «Права і обов’язки учня» на засіданні шкільного парламенту; година спілкування до Всесвітнього дня прав людини за участю представників правоохоронних органів та працівників юстиції на базі бібліотеки-філії № 2 для учнів 9-х класів та інш.
24 лист. 2017

«Школа технологічної освіти для сталого розвитку»

24 листопада 2017 року, відповідно до річного плану департаменту з гуманітарних питань, на базі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №20 імені О. І. Стовби» і Кам’янського професійного ліцею відбувся семінар-практикум учителів обслуговуючої праці за темою «Школа технологічної освіти для сталого розвитку».
9 лист. 2017

Свято у 2-А "Мова - душа народу"

2-А клас (кл.кер. Дружко Н.О.) підготував свято до Дня української мови та писемності, яке є традиційним для СЗШ №20 ім.О.І.Стовби