13 груд. 2017

Благодійна акція

«Промінь добра» - під таким гаслом пройшла благодійна акція допомоги територіальному центру у СЗШ №20 ім.О.І.Стовби.
8 груд. 2017

Тиждень права

У закладі був проведений тиждень права, в рамках якого відбулися: єдиний урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини; засідання євроклубу «Обрій» «Досвід європейської спільноти з питань реалізації прав людини»; виступи лекційної групи учнів 9-11 класів на правову тематику для учнів 7-8 кл.; правовий всеобуч «Мої права та обов’язки» для учнів 4-6 класів; ділова гра «Права і обов’язки учня» на засіданні шкільного парламенту; година спілкування до Всесвітнього дня прав людини за участю представників правоохоронних органів та працівників юстиції на базі бібліотеки-філії № 2 для учнів 9-х класів та інш.
24 лист. 2017

«Школа технологічної освіти для сталого розвитку»

24 листопада 2017 року, відповідно до річного плану департаменту з гуманітарних питань, на базі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №20 імені О. І. Стовби» і Кам’янського професійного ліцею відбувся семінар-практикум учителів обслуговуючої праці за темою «Школа технологічної освіти для сталого розвитку».
9 лист. 2017

Свято у 2-А "Мова - душа народу"

2-А клас (кл.кер. Дружко Н.О.) підготував свято до Дня української мови та писемності, яке є традиційним для СЗШ №20 ім.О.І.Стовби
7 лист. 2017