4 лип. 2017

Відзначення 60-ї річниці з дня народження О.І. Стовби

У школі відбувся мітинг, присвячений 60-ій річниці з дня народження О.І. Стовби, ім’я якого носить наша школа...
2 лип. 2017

«Успіх приходить до відповідальних та наполегливих!»

Учениця 10-А класу КЗ «СЗШ № 20 ім. О.І. Стовби» Сазонова Вікторія увійшла у 100 найкращих учасників, в он-лайн євро вікторині у загальній сумі набрала 8371 балів та посіла 22 місце.
21 квіт. 2017

Семінар-практикум «Формування культури здоров’я і здорового способу життя на уроках фізичної культури та в позакласній роботі»

21 квітня 2017 року на базі КЗ «СЗШ №20 ім. О.І. Стовби» відбувся міський семінар - практикум вчителів фізичної культури.
20 бер. 2017

Участь у міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти"

У 2017 році СЗШ №20 ім.О.І.Стовби прийняла участь у міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2017" та зайняла почесне призове місце!!!
10 бер. 2017

Талановиті діти знову відкивають свої можливості!

На конкурсі читців, присвяченому 201-ій річниці народження Тараса Шевченка учениці нашої школи у номінації "Літературна композиція" дівчата зайняли ІІ місце!
7 бер. 2017

Святкування 8 березня!

Різноманітними щирими привітаннями, грамотами, святковим концертом, була поздоровлена жіноча частина колективу СЗШ №20 у цей весняний день.
28 лют. 2017

Мандрівна освітня виставка «Кожен має право знати свої права»

Мандрівна освітня виставка «Кожен має право знати свої права» завітала до комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 20 імені О.І. Стовби»
23 лют. 2017

Успіхи наших учнів!

Учениця 10-А класу Сириця Катерина взяла участь у міській конференції до Міжнародного дня рідної мови. Її виступ був присвячений історії розвитку українського правопису.
22 лют. 2017

Експериментальна діяльність школи

Участь закладу в обласному семінарі в рамках експериментальної діяльності школи з розвитку аксіосфери учнів
21 лют. 2017

Бінарний урок

Учні 10-А класу мали змогу широко ознайомитися з поняттям "Віруси" на бінарному уроці з біології та інформатики.