21 жовт. 2017

Участь у "Хвилі пам'яті"

Учні СЗШ №20 на патріотичному фестивалі "Хвилі пам'яті"
13 жовт. 2017

Свято Покрови

У школі був проведений усний журнал до свята Покрови
13 жовт. 2017

День захисника України

ЗШ №20 ім.О.І.Стовби прийняла участь у проведенні заходів до Дня захисника України та святкування Покрови Пресвятої Богородиці на базі Кам'янського професійного ліцею.
10 жовт. 2017

День психологічного здоров'я

У школі №20 відзначили "День психологічного здоров'я"
10 жовт. 2017

«Край мій рідний, край талановитий!»

Ми продовжуємо серію зустрічей учнівської молоді з унікальним мистецтвом, яке народилося, існує, розвивається у селищі Петриківка, а саме - петриківським розписом.
9 жовт. 2017

Вчимося демократії

В межах Тижня місцевої демократії відбулася зустріч лідерів шкільного самоврядування СЗШ №20 з головою адміністрації Південного району Колісніченко С.С.
4 жовт. 2017

Нагородження

Сьогодні відбулося нагородження призерів конкурсу "Колосок"
4 жовт. 2017

«Край мій рідний, край талановитий!»

У школі розпочато серію зустрічей учнів нашої школи з неповторним сонячним, яскравим мистецтвом «Петриківський розпис»
2 жовт. 2017

Міжнародний день людей похилого віку

Учні СЗШ №20 привітали територіальний центр соц. обслуговування з Міжнародним днем людей похилого віку