10 бер. 2017

Талановиті діти знову відкивають свої можливості!

На конкурсі читців, присвяченому 201-ій річниці народження Тараса Шевченка учениці нашої школи у номінації "Літературна композиція" дівчата зайняли ІІ місце!
7 бер. 2017

Святкування 8 березня!

Різноманітними щирими привітаннями, грамотами, святковим концертом, була поздоровлена жіноча частина колективу СЗШ №20 у цей весняний день.
28 лют. 2017

Мандрівна освітня виставка «Кожен має право знати свої права»

Мандрівна освітня виставка «Кожен має право знати свої права» завітала до комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 20 імені О.І. Стовби»
23 лют. 2017

Успіхи наших учнів!

Учениця 10-А класу Сириця Катерина взяла участь у міській конференції до Міжнародного дня рідної мови. Її виступ був присвячений історії розвитку українського правопису.
22 лют. 2017

Експериментальна діяльність школи

Участь закладу в обласному семінарі в рамках експериментальної діяльності школи з розвитку аксіосфери учнів
21 лют. 2017

Бінарний урок

Учні 10-А класу мали змогу широко ознайомитися з поняттям "Віруси" на бінарному уроці з біології та інформатики.
17 лют. 2017

Свято Закоханих

Весела программа до Дня Закоханих порадувала учнів 5-11 класів
17 лют. 2017

Свято однокласників

Учні 1-Б класу пройшли посвяту в першокласники і стали справжніми "однокашниками"!
14 лют. 2017

"В серцях і пам'яті пульсує... Афганістан"

У закладі відбулася урочиста зустріч з ветеранами війни в Афганістані
24 січ. 2017