Комунальний заклад

ім.О.І.Стовби"

Кам'янської міської ради

Девіз школи:

"Шукаємо шлях до дитячих сердець..."

Кількість класів - 24;

Кількість учнів - 614;

Профіль закладу - Універсальний.

Майбутнє - це не те, до чого ми рухаємось, а те,

що ми створюємо спочатку розумом і волею,

а потім діями.

СЗШ №20 ім. О.І. Стовби під керівництвом директора Гончарук Ірини Юріївни виступає осередком відродження нації, виховання в молоді почуття патріотизму та національної свідомості й гідності, загальнолюдських цінностей, працює над зміцненням інтелектуального та культурного потенціалу нової України.

Вивчення національного органічно поєднується з установкою на патріотичне виховання шляхом створення умов для виховання громадянина-патріота України, підготовленого до життя, з високою національною свідомістю. Школа є базовим закладом міста з героїко-патріотичного виховання.

У дослідно-експериментальній роботі впроваджуємо соціальне проектування, формуємо у дітей та учнівської молоді соціально-ціннісні орієнтири, соціальну ментальність, виховуємо громадян, які здатні побудувати громадянське суспільство.

Школа співпрацює з Дніпропетровським університетом імені Альфреда Нобеля.

НАША ІСТОРІЯ

1936 р. - школа прийняла перших учнів

1938 р. - школа стала 10-річною

1943 р. - відновлення роботи школи після визволення міста від німецько-фашистських загарбників

1973 р. - вступили в дію новий корпус на 36 класів і 1500 учнів, їдальня, спортивна та актова зали, бібліотека, плавальний басейн, теплиця. СШ №20 - найкрупніша за площею школа міста

1983 р. - на базі школи створені спортивні класи

1988 р. - школі присвоєно ім'я Олександра Івановича Стовби

1989 р. - відкриття шкільного музею Бойової Слави

1989 р. - на подвір'ї школи встановлено бюст Героя Радянського Союзу О. Стовби

1994 р. - створення медичного та музично-естетичного класів

2012 р. - СЗШ №20 - у складі освітнього округу "Профорбіта".

2013 р. - СЗШ №20 - експериментальний майданчик в експерименті "Педагогічна майстерня впровадження здоров'язбережувальних технологій"

2014 р. - заклад бере участь в обласному експерименті, спрямованому на розвиток аксіосфери особистості

2015 р. - в закладі впроваджено проект "Інтелект України"

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ!

2014 р. - презентація досвіду роботи закладу на міжнародній виставці "Інноватика в сучасній освіті" - диплом лауреата

2015 р. - презентація досвіду роботи закладу на міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти" - нагороджені дипломом лауреата

2015 р. - досвід роботи закладу ввійшов до каталогу "Лідери освіти"

2015 р. - переможці обласної виставки "Здобутки освітян Дніпропетровщини"

2015 р. - за вагомий внесок у розвиток освітньої галузі міста педагогічний колектив нагороджений подякою міського голови

2016 р. - заступник директора з ВНВ Лоза С.М. - Переможець обласного конкурсу "Вчитель року 2016" в номінації "Захист вітчизни"

2017 р. - СЗШ №20 ім.О.І.Стовби прийняла участь у міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2017" та отримала диплом з срібною медаллю

ГАРЯЧА ЛІНІЯ

Телефон «Гаряча лінія» «Освіта» – 3-03-76;

Дошкільна освіта – Попова Юлія Петрівна, тел.3-77-77;

Середня освіта – Мальцева Олена Василівна, тел.3-06-20;

Ващенко Валентина Андріївна, тел.3-72-05;

Позашкільна освіта – Бабенко Маргарита Миколаївна, тел.3-80-88;

Професійно-технічна освіта, вища освіта – Заіка Ніна Іванівна, тел.3-72-05;

Кадрова робота – Коваленко Тетяна Олександрівна, тел. 3-07-13

запам'ятати

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Блог керівника
Гончарук Ірина Юріївна
8 черв. 2016
Виживає не сильніший і не розумніший, а той, хто краще реагує на зміни, що відбуваються. Гордон Драйден

5 січ. 2018
Учні 5-А класу СЗШ №20 провели благодійну акцію - виступили з концертом у Територіальному відділенні Південного району.
29 груд. 2017
Під час зимових канікул учні СЗШ №20 здійснили незабутню подорож до міста Яремче (Карпати)
26 груд. 2017
Для дітей початкої ланки школи №20 підготували шикарну виставу!
22 груд. 2017
Діти пільгової категорії відвідали новорічну виставу у Центрі позашкільної роботи та отримали солодкі подарунки.
13 груд. 2017
«Промінь добра» - під таким гаслом пройшла благодійна акція допомоги територіальному центру у СЗШ №20 ім.О.І.Стовби.
8 груд. 2017
У закладі був проведений тиждень права, в рамках якого відбулися: єдиний урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини; засідання євроклубу «Обрій» «Досвід європейської спільноти з питань реалізації прав людини»; виступи лекційної групи учнів 9-11 класів на правову тематику для учнів 7-8 кл.; правовий всеобуч «Мої права та обов’язки» для учнів 4-6 класів; ділова гра «Права і обов’язки учня» на засіданні шкільного парламенту; година спілкування до Всесвітнього дня прав людини за участю представників правоохоронних органів та працівників юстиції на базі бібліотеки-філії № 2 для учнів 9-х класів та інш.