Громадянсько - патріотичне виховання

Пріоритетний напрямок роботи школи:

ГРОМАДЯНСЬКО - ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

Патріотизм (від грецького “патріс”) – це любов до Батьківщини, відданість Вітчизні, народу. Але в умовах українських реалій, коли багато речей викликають у суспільстві негативне ставлення, виховувати справжніх патріотів дуже складно. Чи є сьогодні альтернатива патріотизму? Мабуть, ні. І якщо в суспільстві буде панувати нігілізм, нехтування долею рідної країни, це призведе до  бездержавності і ще гіршого життя...

Девіз

• Якщо буде світло в душі, буде краса в людини,
  • Якщо є краса в людини, буде гармонія в домі,
  • Якщо є гармонія в домі, буде порядок у нації,
  • Якщо є порядок у нації, буде мир у світі.

Реалізація пріоритетного напрямку
виховання :

Для педагогічного колективу нашої школи  патріотичний напрямок роботи був і залишається пріоритетним.

Формування громадянина - патріота України, підготовленого до життя, з високою національною свідомістю, виховання громадян, які здатні побудувати громадянське суспільство, в основу якого були б закладені та постійно втілювалися демократія, толерантність та повага до прав людини, набуває сьогодні особливого значення. Патріотизм у сучасному розумінні – це відчуття того, що в моєму класі, школі, районі, місті, країні все мене стосується, все залежить від мене.

Громадянсько - патріотичний напрямок виховання учнів в СЗШ № 20 складається з:

•      громадянської освіти та громадянського виховання;
  •      військово - патріотичного виховання;
  •      правового виховання;
  •      морально - етичного виховання на основі вивчення традицій українського народу;
  •      музейної справи та краєзнавчої роботи;
  •      учнівського самоврядування;
  •      соціального проектування.

Трибол
Що це таке?
Це, по суті, індивідуальна форма найпопулярнішої в світі командної гри, в якій тільки ти один вже є командою. Перемога залежить тільки від тебе і ні від кого більше!
Трибол не вимагає великих коштів або дорогого інвентарю. Тобі не треба збирати команду з кількох людей більш-менш одного спортивного рівня, не потрібно шукати велике футбольне поле або навіть вільний спортивний майданчик, щоб поганяти м'яча. Окреслив коло на невеликій рівній поверхні, зазначив ворота, запросив двох друзів - і все, можна грати!
Суть гри
Кругле поле, троє воріт, три гравця, м'яч. Перемагає той, хто забив більше всіх голів у ворота суперників.
Тут недостатньо бути тільки швидким або технічним. Ти перемагаєш, перш за все, завдяки своєму вмінню використовувати суперника в своїх цілях, у відповідності з ситуацією, яка складається на майданчику, завдяки хитрості і швидкості прийняття рішень.
Залежно від ситуації на майданчику ти граєш проти умовного "синього" разом з "зеленим" і вже через пару секунд проти "зеленого" разом з "синім", тримаючи в розумі, що кожен з них в цей же час може грати як за тебе, так і проти тебе.
Трибол - це...
Простота, оригінальність, доступність, гнучкість, динамізм, азарт і можливість відчути себе справжнім переможцем - все це і є Трибол.
Давайте разом зробимо Трибол візитною карткою України у світі!